Sietske H. werkt mee

Rechtbanktekening Sietske H.» Rechtbanktekening Sietske H. ANP

Sietske H., de vrouw die is veroordeeld voor het doden van vier van haar eigen baby's, werkt toch mee aan psychiatrisch onderzoek. Dat zegt haar advocaat Barbara Klunder.

De vrouw uit Nij Beets werd vorig jaar veroordeeld tot 12 jaar cel en ging vervolgens in hoger beroep. De uitspraak was gepland voor december, maar dat werd uitgesteld omdat er volgens het hof extra psychisch onderzoek nodig is. Tot nu toe weigerde Sietske H. dat omdat ze bang was om tbs te krijgen.

De angst voor tbs is er nog steeds, zegt haar advocaat. Maar die vrees weegt volgens Klunder niet op tegen de wens van Sietske H. om zelf te weten waarom ze haar kinderen heeft gedood.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 240 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1215 keer afgespeeld

Meer video en audio