Begrafenis Houston zaterdag

Whitney Houston (1963-2012)» Whitney Houston (1963-2012) EPA

De begrafenis van zangeres Whitney Houston is zaterdag in haar geboorteplaats Newark. De uitvaartdienst is in de New Hope Baptist Church, de kerk waar ze als klein meisje in het koor zong.

De moeder van Whitney, Cissy Houston, leidde dat kerkkoor. Ook Whitney's nicht Dionne Warwick zong daarin mee. Bij de hekken van de kerk leggen fans nu al bloemen en worden kaarsen aangestoken.

De familie overweegt nog om donderdag een wake te houden en mogelijk is er vrijdag een rouwdienst in het Prudential Center in Newark. Dit is een grote sport- en muziekarena die plaats biedt aan 18.000 mensen.

De 48-jarige Houston overleed zaterdag in een hotel in Beverly Hills. Haar lichaam is intussen overgevlogen naar haar huis in New Jersey. Over de doodsoorzaak is nog weinig bekend. Het toxicologisch onderzoek kan nog 6 tot 8 weken duren.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 359 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 227 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1175 keer afgespeeld

Meer video en audio