Auto ramt Rotterdamse gevel

 »   ANP

Een vluchtende automobilist is vanmorgen op de gevel van een huis in Rotterdam gebotst. In de auto zaten drie mannen en twee vrouwen, die allemaal zijn opgepakt. Het zijn inwoners van Rotterdam en een vrouw uit Capelle aan den IJssel.

De 35-jarige bestuurder reed volgens de politie op een asociale manier door de stad en negeerde een stopteken. Door het roekeloze rijgedrag kwam een fietser ten val die lichtgewond raakte.

Verder zijn de auto en een politiewagen beschadigd. Hoe groot de schade aan de woning is, is nog niet duidelijk.

Uit het politieonderzoek is gebleken dat de auto was gestolen en valse kentekenplaten had. Ook werd er in de auto een vuurwapen gevonden. De politie onderzoekt de zaak nog verder.

Deel deze pagina

Video en Audio

Meer video en audio