»
Muhamed al-Dabi was leider van de waarnemers in Syrië
EPA De leider van de waarnemersmissie van de Arabische Liga in Syrië is opgestapt. De Sudanese generaal Mohammed al-Dabi was sinds eind december het hoofd van de missie in Syrië.
Onder zijn leiding kreeg de waarnemersmissie kritiek, omdat er geen actie werd ondernomen tegen het geweld van het Syrische leger tegen opstandelingen.
De missie werd eind vorige maand stilgelegd vanwege het geweld. Of de kritiek op al-Dabi ook de reden van zijn vertrek is geweest, is nog onduidelijk.
Nieuwe stappen
Een voormalige minister van Buitenlandse Zaken van Jordanië is voorgedragen als nieuwe leider van de waarnemers.
De Arabische Liga praat vanmiddag over mogelijke stappen tegen Syrië in samenwerking met de Verenigde Naties.
Deel deze pagina
»
»
»
»
»
»