»
Actiebijeenkomst NedCar
ANP Bij NedCar in Born wordt ook volgende week weer een dag gestaakt. De bonden vragen de werknemers om het werk neer te leggen tijdens het debat in de Tweede Kamer over de toekomst van de fabriek. Dat zal waarschijnlijk donderdag zijn.
De werknemers hopen op druk van de Tweede Kamer en de regering op Mitsubishi om andere producenten voor de fabriek te vinden. Het is nog onduidelijk of er gegadigden zijn.
Kroonjuweel
Vandaag hebben bijna alle 1500 werknemers gestaakt. Op een actiebijeenkomst in Geleen waren zo'n 1300 mensen.
Henk van Rees van FNV Bondgenoten riep de politiek en het Nederlandse bedrijfsleven op om actie te ondernemen. "Hou NedCar als kroonjuweel van de Nederlandse maakindustrie in de lucht", zei Van Rees.
Deel deze pagina
video
video