»
Woonboot gezonken
NOS De kou in Nederland zorgt op enkele plaatsen voor problemen in het verkeer. Vanochtend was er veel vertraging in de Schipholtunnel. Door lekkage aan de tunnelwand zijn er dit weekend ijspilaren gevormd op de linkerrijstrook.
Omdat die rijstrook afgezet was, zorgde dat vanochtend voor veel vertraging. De schipholtunnel had al langer te maken met lekkage, maar dat leverde eerder geen grote problemen op.
De Verkeersinformatiedienst (VID) heeft een oproep gedaan om schade aan het asfalt te melden. Dat kan via een sms-service van de VID. De dienst waarschuwt voor gladheid, vooral op lokale wegen.
Ook op het water heeft het winterweer gevolgen. In Amsterdam is een woonboot gezonken. De oorzaak is een gesprongen waterleiding, waardoor de boot aan de Zwanenburgwal vol liep. De boot wordt leeggepompt door de brandweer.
Deel deze pagina
»
»
»