Opnieuw doden bij rellen in Caïro

Doden bij rellen Caïro» Doden bij rellen Caïro NOS

In de Egyptische hoofdstad Caïro zijn bij nieuwe gevechten tussen betogers en de politie zeker twee doden gevallen.

De hevigste gevechten waren bij het ministerie van Binnenlandse Zaken, waar de oproerpolitie traangas gebruikte tegen demonstranten die stenen gooiden.

De hele dag is het al onrustig in de Egyptische hoofdstad, vooral rond het Tahrirplein. Gisteren waren in Suez ook al doden gevallen bij rellen.

Bewust te laat?

Veel Egyptenaren zijn woedend over het politie-optreden tijdens het drama in het voetbalstadion in Port Said, afgelopen woensdag. Daar vielen 74 doden bij gevechten tussen voetbalsupporters. Volgens veel mensen heeft de politie daar bewust te laat ingegrepen.

Deel deze pagina

Video

Doden vandaag bij rellen in Egypte

Doden vandaag bij rellen in Egypte. In Caïro gingen woedende voetbalsupporters opnieuw de straat op.

Video en Audio

Meer video en audio