Eric Gerets AFP Gastheer Gabon en Tunesië hebben zich geplaatst voor de kwartfinales van het het toernooi om de Afrika Cup.
Tunesië won met 2-0 van Niger en Gabon versloeg Marokko met 3-2, waardoor de ploeg van bondscoach Eric Gerets na twee groepsduels al kansloos is voor de volgende ronde.
Marokko moest winnen om de laatste acht in het vizier te houden. Gerets had zijn complete voorhoede vervangen waardoor Mbark Boussoufa, voormalig PSV'er Nordin Amrabat en Marouane Chamakh, net als Feyenoorder Karim El Ahmadi, op de bank begonnen.
Smaakmaker Gabon
Houssine Kharja rechtvaardigde die ingreep, maar na zijn 1-0 liet Marokko de teugels te veel vieren. Het speelse Gabon trok ten aanval en met smaakmaker Willy Aubameyang werd de zege uit het vuur gesleept.
Deel deze pagina
»
»
»