Weer tiener gepakt voor steekpartij Arnhem

Politieauto» Politieauto ANP

De politie heeft opnieuw een tiener opgepakt voor een steekpartij in Arnhem. Daarbij kwam half januari een meisje van 15 om het leven.

De verdachte is een 16-jarig meisje uit Arnhem. De politie onderzoekt nog wat haar rol precies was bij de steekpartij.

In de zaak zitten nog twee verdachten vast: een jongen van 14 uit Capelle aan den IJssel en een 17-jarige jongen uit Rotterdam.

Steekpartij

De jongste verdachte zou de dader zijn. Volgens de politie stak hij het meisje en haar vader bij hun huis in Arnhem neer.

Het meisje overleed een paar dagen later, haar vader is inmiddels uit het ziekenhuis.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 333 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 210 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1081 keer afgespeeld

Meer video en audio