Schröder strandt op honderdsten

Gerco Schröder» Gerco Schröder ANP

Gerco Schröder is er niet in geslaagd de Grote Prijs van Amsterdam op zijn erelijst bij te schrijven.

De Twentse springruiter kwam op de rug van merrie Eurocommerce California in de barrage maar 0,03 tekort voor de vette premie van 24.740 euro.

Die ging nu naar de Ierse amazone Jessica Kürten met haar in Nederland gefokte paard Vincente. De Zwitser Steve Guerdat (Jalisca Solier) finishte als derde, op minder dan een kwart tel van de winnares.

Jeroen Dubbeldam haalde met Utascha de beslissende omloop ook, maar maakte in de barrage een springfout en eindigde uiteindelijk als achtste.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » EK 2008: Nederland - Frankrijk Video Een samenvatting van de wedstrijd tussen Nederland en Frankrijk in de groepsfase van het EK van...28 mei 2012, 2596 keer afgespeeld
  • » EK 2008: Nederland - Roemenië Video Een samenvatting van de wedstrijd tussen Nederland en Roemenië in de groepsfase van het EK van 2008...28 mei 2012, 1814 keer afgespeeld
  • » Voskamp analyseert 95ste Giro Audio Bart Voskamp geeft zijn analyse van de 95ste editie van de Giro d'Italia.27 mei 2012, 91 keer afgespeeld

Meer video en audio