Steeds meer treinen op Betuweroute

Een trein op de Betuweroute» Een trein op de Betuweroute ke1jer / Flickr - Creative Commons by-nc-sa

Het aantal treinen dat gebruikmaakt van de Betuweroute is in de eerste helft van dit jaar met 50 procent toegenomen ten opzichte van de eerste helft van vorig jaar. Dat heeft exploitant Keyrail bekendgemaakt.

De groei wordt toegeschreven aan nieuwe vervoerders die actief zijn op de Betuweroute. Ook worden er meer kolen en erts per spoor vervoerd. Ondanks de toename van het aantal treinen, is de Betuweroute nog niet rendabel.

De Betuweroute loopt van Rotterdam naar Zevenaar en werd in 2007 in gebruik genomen. De lijn is exclusief bedoeld voor goederenvervoer.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 672 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 301 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 2385 keer afgespeeld

Meer video en audio