Vliegtuig breekt in tweeën bij landing

Het vliegtuig van Caribbean Airlines is in tweeën gebroken» Het vliegtuig van Caribbean Airlines is in tweeën gebroken APTN

Een vliegtuig van Caribbean Airlines is na een ongeluk bij de landing in Guyana in tweeën gebroken.

Alle 157 passagiers en zes bemanningsleden konden uit het vliegtuig worden gered. Eén reiziger brak zijn been.

De Boeing 737 kwam uit New York. Het toestel wilde landen op het internationale vliegveld van Guyana, maar de piloot kon door zware regenval de landingsbaan niet goed zien.

Het vliegtuig schoot aan het eind van de landingsbaan door, een heuveltje op. Daar brak het in twee stukken. Het toestel kwam vlak voor een ravijn tot stilstand.

Deel deze pagina

Video

Beelden van gebroken vliegtuig in Guyana

Een vliegtuig is in tweeën gebroken nadat het misging bij de landing in Guyana. De Boeing 737 schoot door aan het eind van de... landingsbaan, op een heuveltje. Alle 157 passagiers en de 6 bemanningsleden, die van New York naar het Zuid-Amerikaanse land vlogen, konden worden gered.

Video en Audio

Meer video en audio