Chavez opnieuw behandeld tegen kanker

Chavez slikt een pil op tv» Chavez slikt een pil op tv Reuters

De Venezolaanse president Hugo Chavez moet opnieuw een behandeling ondergaan tegen kanker. Hij vertrekt binnenkort naar een gespecialiseerde kliniek in Brazilië, waar hij waarschijnlijk chemotherapie zal krijgen.

Chavez is net terug uit Cuba, waar is behandeld aan een tumor in de bekkenstreek, die naar eigen zeggen "de grootte van een honkbal" had.

Herkiesbaar

Chavez slikt de nodige pillen, maar hij liet deze week voor elke camera zien dat hij van plan is zijn ziekte te overwinnen. Hij zat de ministerraad voor en sprak zijn achterban toe.

De socialistische leider liet weten dat hij zich volgend jaar, bij de presidentsverkiezingen in Venezuela, herkiesbaar wil stellen.

Deel deze pagina

Video

Nieuwe kankerbehandeling voor Chavez

De Venezolaanse president Hugo Chavez moet opnieuw een behandeling ondergaan voor kanker. Daarvoor zou hij naar Brazilië gaan.... Chavez is net terug uit Cuba waar hij een tumor liet verwijderen.

Video en Audio

Meer video en audio