Aanhouding schietpartij Zwijndrecht

Een arrestatieteam van de politie bij de schietpartij in Zwijndrecht» Een arrestatieteam van de politie bij de schietpartij in Zwijndrecht Gerben van den Boom / NOS Ooggetuige

Een arrestatieteam heeft gisteravond een 25-jarige man uit Helmond aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de schietpartij in Zwijndrecht afgelopen maandag. Daarbij kwamen drie mensen om het leven.

Er is ook een 45-jarige man uit Den Bosch aangehouden. Het is niet bekend waarvan hij wordt verdacht. In de woning waar hij werd aangehouden, vond de politie een vuurwapen.

Na de arrestatie volgde een huiszoeking in Helmond. Daarbij trof de politie een stoffelijk overschot aan.

Het slachtoffer is vermoedelijk door een misdrijf om het leven gekomen. De identiteit van de laatste dode is nog niet bekend.

Gezin

Bij de schietpartij van maandag werden een moeder en haar twee dochters gedood. Ze waren 57, 29 en 23 jaar.

Een 63-jarige man, de echtgenoot en de vader van de slachtoffers, raakte zwaargewond. Hij wist alarm te slaan, waarna omwonenden de politie belden.

Bewaakt

Na de schietpartij kreeg een familielid van de slachtoffers permanente bewaking van de politie, uit angst dat de schutter zou terugkeren. Voor de woning aan de Jupiterstraat werd een beveiligingsunit van de politie geplaatst waar 24 uur per dag een agent aanwezig was.

Over de toedracht van de schietpartij wil de politie nog niets kwijt. De politie wil ook niet zeggen of de verdachte en het gezin elkaar kenden. Ook is niet duidelijk of de woning in Helmond het woonadres van de verdachte is.

Deel deze pagina

Video

Politie houdt verdachte schietpartij Zwijndrecht aan

De politie heeft een verdachte aangehouden voor de schietpartij in Zwijndrecht, waarbij begin deze week drie doden vielen. Bij die... aanhouding in Helmond vond de politie nog een dode.

Video en Audio

Meer video en audio