Taxiblokkade Brussel na schietincident

Taxichauffeurs blokkeerden gisteravond de snelweg bij de luchthaven van Zaventem» Taxichauffeurs blokkeerden gisteravond de snelweg bij de luchthaven van Zaventem VRT

In Brussel hebben taxichauffeurs de hele nacht de toegangsweg naar de luchthaven geblokkeerd. De chauffeurs zijn kwaad, omdat een collega gisteravond door de politie werd neergeschoten.

De chauffeur ging ervandoor tijdens een standaard politie-controle en reed daarbij een agent omver. Hij sleurde de agent 4,5 kilometer mee op de motorkap. De agent schoot uiteindelijk door de voorruit en raakte de man in zijn schouder.

De chauffeur ligt in het ziekenhuis. De agent bleef ongedeerd.

Protest

Negen uur lang blokkeerden ruim tweehonderd taxi's uit protest de toegang tot het internationale vliegveld in Zaventem. Een paar honderd automobilisten waren achter de blokkade gestrand.

De blokkade werd rond 5 uur vannacht opgeheven. De weg naar Zaventem is inmiddels vrij.

Deel deze pagina

Video en Audio

Meer video en audio