Herlings ontketend op Eurocircuit

Jeffrey Herlings» Jeffrey Herlings NOS

Jeffrey Herlings heeft net als vorig jaar de grand prix van Nederland gewonnen.

In het rulle zand van het Eurocircuit in Valkenswaard liet de zestien-jarige crosser uit Elsendorp de concurrentie kansloos.

Zelfs een val in de eerste ronde van de tweede race kon Herlings niet stuiten. Hij won beide races met overmacht. Zijn Duitse rivaal Ken Roczen werd in beide wedstrijden tweede. De Brit Tommy Searle eindigde twee keer op de derde plaats.

In 2010 won Herlings als debutant in het wereldkampioenschap ook de cross in zijn eigen Brabant.

Deel deze pagina

Video Samenvatting

Herlings heerst in Valkenswaard

Een samenvatting van de motocross-Grand Prix van Nederland in Valkenswaard.

Audio

  • "Jeffrey's talent is ongelooflijk" Motocrosser Jeffrey Herlings heeft voor het tweede jaar op rij de Grote Prijs van Nederland gewonnen. De 16-jarige Brabander was in... beide manches veel te sterk voor de concurrentie en staat nu tweede in de stand om de wereldtitel. Herlings begint op zijn jonge leeftijd een aardig fenomeen te worden.

Video en Audio

  • » Lippens over rapport Sorgdrager Video Maandenlang is er gewerkt aan het rapport van de commissie Sorgdrager, die dopinggebruik in het...17 jun 2013, 675 keer afgespeeld
  • » Confederations Cup: Tahiti-Nigeria Video Samenvatting van de groepswedstrijd tussen Tahiti en Nigeria op de Confederations Cup 2013 in...17 jun 2013, 3149 keer afgespeeld
  • » Terugblik Rosmalen: dag twee Audio Marcella Mesker blikt terug op de tweede dag van het tennistoernooi van Rosmalen 2013.17 jun 2013, 43 keer afgespeeld

Meer video en audio