Shakira onderscheiden door Harvard

Zangeres Shakira (34) is door de Amerikaanse universiteit Harvard uitgeroepen tot Artiest van het Jaar. De Colombiaanse werd door de Harvard Foundation onderscheiden voor haar creativiteit en humanitaire werk.

Na het in ontvangst nemen van de prijs, daagde Shakira de Harvardstudenten uit om meer te doen om het onderwijs in ontwikkelingslanden te verbeteren." Niet iedereen heeft de kans om aan Harvard te studeren", zei ze. Shakira heeft zelf een stichting opgezet om straatkinderen in Colombia te helpen.

Onder anderen Will Smith en Jackie Chan kregen eerder de Harvardprijs.

Deel deze pagina

Nieuws

NOS op 3

  • Tornado in Oklahoma Verwoestende tornado raast door Oklahoma Een verwoestende Tornado heeft zeker 91 mensen het leven gekost in de Amerikaanse staat Oklahoma. Er zijn tientallen gewonden. In verschillende voorsteden van Oklahoma City zijn gebouwen met de grond gelijkgemaakt.
  • De NOS op 3 wekdienst van dinsdag NOS op 3 Wekdienst 21mei Wat heb je vannacht gemist en wat moet je vandaag weten? Check de NOS op 3 Wekdienst en je bent helemaal bij!
  • Yahoo Het is nu officieel: Yahoo! neemt Tumblr over Nu is het officieel, Yahoo! heeft aangekondigd blogplatform Tumblr over te nemen, voor 1,1 miljard dollar.