Atsma: regels scholenbouw voldoen

Snelweg» Snelweg ANP

Staatssecretaris Atsma van Milieu is niet van plan de regels aan te passen voor de bouw van scholen in de buurt van snelwegen.

Volgens de Kamer moet voorkomen worden dat scholen te dicht bij snelwegen worden gebouwd waardoor de gezondheid van leerlingen in gevaar kan komen.

Astmafonds

Gisteren meldde het Astmafonds dat ruim 60.000 leerlingen op een school zitten die te dicht bij een snelweg ligt. De luchtvervuiling is daar te groot.

Volgens Atsma zijn de regels duidelijk: als de normen worden overschreden, mag er niet worden gebouwd. Hij heeft een brief over het onderwerp aangekondigd.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 6190 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 4799 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 6121 keer afgespeeld

Meer video en audio