Aangifte tegen kroongetuige Peter la S.

Peter la S.» Peter la S. misdaadjournalist.nl

Drie verdachten in het Amsterdamse liquidatieproces hebben aangifte gedaan tegen kroongetuige Peter la S.

De drie, Dino Soerel, Ali A. en Sjaak B., zeggen dat La S. in 2002 de drugshandelaar Gerrie Bethlehem heeft doodgeschoten in een loods in Utrecht.

Een conflict over een partij drugs zou ten grondslag liggen aan de moord. Het lichaam van Bethlehem werd later in het Amsterdam-Rijnkanaal gevonden, tussen Loenen en Nigtevecht.

De moord maakt geen deel uit van het proces, maar La S. heeft er wel over verklaard. De advocaat van de drie verdachten wil aantonen dat de kroongetuige onbetrouwbaar is.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 6190 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 4799 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 6121 keer afgespeeld

Meer video en audio