15 jaar voor huurmoord echtgenoot

De hamer van een rechter.» De hamer van een rechter. NOS

De rechtbank in Den Haag heeft een vrouw veroordeeld tot vijftien jaar cel voor de moord op haar man, een Italiaan die werkte bij het Europees Octrooibureau in Rijswijk.

De twee waren in een echtscheidingszaak verwikkeld. Volgens de rechtbank heeft de vrouw vier mannen uit Ghana aangezet tot de moord. Ze zei dat haar man haar dochter had verkracht en dat er veel geld in huis lag, maar dat was niet zo.

Geen TBS

Tegen de vrouw was achttien jaar en tbs geëist, maar de rechtbank kon geen tbs opleggen omdat de vrouw niet wilde meewerken aan een psychiatrisch onderzoek.

Ook de vier Ghanezen stonden vandaag voor de rechter. Zij kregen straffen van acht tot twaalf jaar. Tegen hen waren straffen tot zestien jaar geëist.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3509 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2565 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3591 keer afgespeeld

Meer video en audio