'Wetten, dass'-kandidaat deels verlamd

'Wetten Dass'-kandidaat Samuel Koch krijgt kort na zijn val medische hulp» 'Wetten Dass'-kandidaat Samuel Koch krijgt kort na zijn val medische hulp AFP

De man die zwaargewond raakte in de Duitse spelshow 'Wetten, dass' is gedeeltelijk verlamd. Dat zeggen de artsen van de 23-jarige Samuel Koch.

Toen hij uit zijn kunstmatige slaap werd gehaald, kon hij zijn benen en een deel van zijn armen niet meer bewegen.

Onwaarschijnlijk

De artsen van het ziekenhuis in Düsseldorf weten nog niet of Koch volledig zal herstellen. "In het beste geval herstelt hij zich helemaal of gedeeltelijk", zei een chirurg. "Maar een volledig herstel lijkt ons nu onwaarschijnlijk."

Binnen een week moet meer duidelijk zijn, als hij opnieuw is geopereerd. Zoals het nu lijkt kan Koch over twee weken beginnen aan zijn revalidatie.

Springveren

Zaterdag raakte Koch gewond tijdens een stunt in het tv-programma 'Wetten, dass'. Hij probeerde met springveren onder zijn schoenen over rijdende auto's te springen, maar kwam hard ten val.

Het ongeluk betekent niet einde van het programma. "Wetten, dass' gaat gewoon door", zei ZDF-directeur Thomas Bellut.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3684 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2761 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3816 keer afgespeeld

Meer video en audio