»
Mark van Bommel.
ProShots Het Nederlands elftal heeft zondag zonder Mark van Bommel getraind.
De aanvoerder van Oranje kreeg in het EK-kwalificatieduel met Moldavië een trap boven zijn knie en hield daar een lichte blessure aan overgehouden.
Van Bommel oefende daarom apart van de groep in de sportzaal van de Arena in Amsterdam.
"Ik heb eigenlijk al een paar weken last van deze blessure", bekende de middenvelder van Bayern München. "Het begon tijdens een thuiswedstrijd tegen Werder Bremen. Daarna heb ik wegens ons overvolle programma niet meer echt kunnen herstellen. Maar tegen Zweden kan ik gewoon spelen."
Ook Kuijt niet topfit
Dirk Kuijt liet het spelletje handbal voor wat het was. "Ik ben pas net hersteld van een schouderblessure. "Dan neem ik liever geen risico." Een keuze die Klaas-Jan Huntelaar wel kon begrijpen. De spits hield een dikke vinger over aan het spelletje handbal. "Het ging niet helemaal goed. Gelukkig mag ik toch niet met mijn handen scoren."
Oranje, dat met de 1-0 zege in Moldavië zijn derde zege op rij boekte, neemt het dinsdag in de hoofdstad op tegen Zweden. De Scandinaviërs, met flink wat eredivisiegezichten in de gelederen, haalden inmiddels zes punten uit twee duels.
Deel deze pagina
»
»