Jong Oranje in play-offs tegen Oekraïne

Nederland treft Oekraïne» Nederland treft Oekraïne NOS

Jong Oranje is bij de loting voor de play-offs voor het EK van 2011 gekoppeld aan Oekraïne. De play-offs worden gespeeld op 8 en 12 oktober.

De zeven winnaars en gastland Denemarken komen uit op het eindstoernooi, dat in juni 2011 gespeeld wordt.

"Oekraïne is een lastige ploeg, maar niet onoverkomelijk", aldus bondscoach Cor Pot.

"We zullen alert moeten zijn. Het is bekend hoe dat soort landen speelt: heel verdedigend en loerend op de counter. Ik ben vol vertrouwen, want wij hebben zelf gewoon een heel goede ploeg. Elke tegenstander is bang voor ons."

Loting play-offs:

Nederland - Oekraïne
Engeland - Roemenië
Spanje - Kroatië
Zwitserland - Zweden
IJsland - Schotland
Tsjechië - Griekenland
Italië - Wit-Rusland

Deel deze pagina

Uitgelicht

Video en Audio

  • » Cadée bij FBK Games Video Een interview met Eric Cadée bij de FBK Games.27 mei 2012, 48 keer afgespeeld
  • » Cup naar hockeysters Laren Video De hockeysters van Laren hebben voor een stunt gezorgd door ten koste van Den Bosch de Champions...27 mei 2012, 194 keer afgespeeld
  • » Basketballers Den Bosch kampioen Video De basketballers van EiffelTowers/Den Bosch hebben voor de vijftiende keer de landstitel veroverd....27 mei 2012, 210 keer afgespeeld

Meer video en audio