RadioShack naar CAS om Lombardije

Lance Armstrong, de kopman van RadioShack» Lance Armstrong, de kopman van RadioShack AFP

De Amerikaanse wielerploeg RadioShack stapt naar het sporttribunaal CAS omdat het team niet mag meedoen aan de Ronde van Lombardije.

Het team van Lance Armstrong stelt dat er begin dit jaar een overeenkomst met RCS Sport, de organisator van de koers, is afgesloten.

Eerder deze week vernam RadioShack vanuit de pers dat het toch niet was opgenomen in de startlijst.

RadioShack wil via het CAS compensatie van RCS Sport afdwingen voor het niet nakomen van het contract. De Ronde van Lombardije staat op 16 oktober op het programma.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 1553 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 2074 keer afgespeeld
  • » Haase: "Geweldig om in Ahoy te spelen" Audio Op papier de beste Nederlander op het ABN-Amro-toernooi is Robin Haase. De nummer vierenvijftig van...13 feb 2012, 24 keer afgespeeld

Meer video en audio