Kuchar aan kop, Woods stelt teleur

Tiger Woods. Tiger Woods. AFP

Matt Kuchar gaat na de eerste dag van het BMW Championship in Lemont aan de leiding.

De Amerikaan ging dankzij een eagle, zes birdies en een bogey rond in 64 slagen (-7) en staat één slag voor op zijn landgenoot Ryan Moore.

"Ik heb goede herinneringen aan deze baan en vandaag ging het weer goed", zei Kuchar, die dertien jaar geleden op Cog Hill de Amerikaanse amateurtitel in de wacht sleepte. "Mijn drives waren prima, maar eigenlijk ging alles wel goed."

Tiger Woods zegevierde vijf keer op Cog Hill, maar het leek wel alsof hij de baan voor het eerst zag. Met een ronde van 73 slagen (drie birdies, drie bogeys en een double bogey) staat hij 45ste.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 975 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 1523 keer afgespeeld
  • » Haase: "Geweldig om in Ahoy te spelen" Audio Op papier de beste Nederlander op het ABN-Amro-toernooi is Robin Haase. De nummer vierenvijftig van...13 feb 2012, 21 keer afgespeeld

Meer video en audio