» Bij de Telegraaf Media Groep dreigen werkonderbrekingen. B10m / Flickr / Creative Commons by-nc-nd Bij de Telegraaf Media Groep dreigen werkonderbrekingen. Twee vakbonden hebben de raad van bestuur een ultimatum gesteld. Voor volgende week maandag moet een maatregel van tafel om bovenmatige beloningen van medewerkers terug te draaien.
Het conflict draait om de aanpak van bovenmatige beloning. Van de 2800 medewerkers verdienen zo'n 900 personeelsleden meer dan de hoogste schaal in de cao. Dat is eenderde van het personeelsbestand.
Akkoord
De vakbonden FNV Kiem en CNV Media zeggen dat er massale werkonderbrekingen komen bij de Telegraaf Media Groep als de medewerkers minder gaan verdienen. Over het corrigeren van de bovenschaligheid heeft de Raad van Bestuur een akkoord gesloten met de ondernemingsraad. Leden van de bonden zijn het oneens met dat akkoord.
Het ultimatum loopt maandag om 13.00 uur af.
Deel deze pagina
»
»
»