Doden bij vliegtuigongeluk Nieuw-Zeeland

Negen doden bij crash vliegtuigje met parachutisten» Negen doden bij crash vliegtuigje met parachutisten Reuters

In Nieuw-Zeeland is een vliegtuigje met parachutisten neergestort in de buurt van een populaire toeristenplaats bij de zuidelijke Nieuw-Zeelandse Alpen. Alle negen inzittenden zijn daarbij om het leven gekomen.

Onder de slachtoffers zijn toeristen uit Duitsland, Groot-Brittannië, Ierland en Australië. Ook kwamen vier Nieuw-Zeelanders, waarschijnlijk instructeurs, om het leven. Ze wilden een sprong maken boven de Fox-gletsjer op het Zuidereiland, een van de grootste toeristische attracties van het land.

Brand

Kort na het opstijgen stortte het vliegtuigje, een Fletcher Fixed Wing, neer en vloog in brand. Over de oorzaak van het ongeluk is nog niets bekend. Het is het derde fatale vliegtuigongeluk in de regio in de afgelopen zeventien jaar .

Het ongeluk op het zuidereiland van Nieuw Zeeland heeft niets te maken met de aardbeving in het gebied.


View Larger Map

Deel deze pagina

Video

Parachutisten dood na crash

In Nieuw-Zeeland is een vliegtuigje met parachutisten neergestort. Alle negen inzittenden zijn daarbij om het leven gekomen.

Video en Audio

  • » Fans herdenken Whitney Houston Video Bij het hotel in Beverly Hills, waar Whitney Houston overleed, herdenken fans de zangeres.14 feb 2012, 26 keer afgespeeld
  • » PVV reageert op kritiek meldpunt Video Het meldpunt Midden en Oost Europeanen, de website die vorige week gelanceerd werd door de PVV,...14 feb 2012, 39 keer afgespeeld
  • » De nieuwe NS-dubbeldekker Video De NS heeft hun nieuwe trein gepresenteerd. In de dubbeldekker zitten onder meer loungebanken. Is...14 feb 2012, 893 keer afgespeeld

Meer video en audio