»
Het schuurtje in Scheveningen, met op de grond het slachtoffer
De dader in de zogenoemde Scheveningse dakmoordzaak is ontsnapt tijdens zijn verlof. Het is al de tweede keer dat Danny T. de benen heeft genomen. Hij zit zijn straf uit in een jeugdinrichting in Zutphen.
Danny T. wist zich woensdag te onttrekken aan zijn begeleider. In februari ging hij er ook al vandoor, maar werd even later opgepakt in een huis in Voorburg.
Internet
Hij werd in 2007 veroordeeld voor de moord in Scheveningen. Die werd landelijk bekend doordat op een filmpje op internet was te zien hoe het 25-jarige slachtoffer Pascal Triep zwaargewond van het dak viel nadat T. hem had nneergestoken. Triep stierf in zijn achtertuin.
Danny T. was toen zestien jaar en kreeg een jaar jeugddetentie en acht jaar jeugd-tbs voor de moord.
Deel deze pagina
»
»
»