» Brandweerlieden bestrijden het vuur terwijl dichtbij artsen het leven van een zwangere vrouw redden. NTU Chirurgen in de Oekraïense stad Tsjernigov werkten door tijdens een brand om het leven van een aangereden zwangere vrouw te redden. Hoewel de ruimte naast de operatiekamer in brand stond en rook het werken moeilijk maakte, bleven de artsen op hun post.
De chirurgen waren al bezig met de operatie toen er door onbekende oorzaak brand uitbrak in de voorraadkamer naast de OK. Omdat het staken van de operatie de dood van de vrouw en het kind zou betekenen, werd doorgewerkt. De rest van het ziekenhuis werd wel geëvacueerd.
De brandweer moest extra opletten bij het blussen, omdat vanwege de operatie de stroom niet kon worden afgesloten. Er moest daarom voorzichtig worden geblust om geen kortsluiting te veroorzaken.
De operatie duurde uiteindelijk drie uur. Het leven van de vrouw kon worden gered, haar baby overleed. Bij de brand raakte niemand gewond.

»
»
»