Nowitzki blijft Mavericks trouw

Dirk Nowitzki» Dirk Nowitzki AFP

Dirk Nowitzki blijft Dallas Mavericks trouw. De Duitser, die negen keer gekozen werd in het All Star-team van de NBA, heeft voor vier jaar bijgetekend.

De schutter was, nadat hij zijn vorige contract met Dallas had uitgediend, vrij om met andere clubs te onderhandelen. De 32-jarige Nowitzki besloot zijn verblijf in Dallas te verlengen. Dat levert hem de komende vier jaar ruim 80 miljoen dollar op.

Nowitzki is al twaalf seizoenen in de Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie actief. In zijn 920 wedstijden maakte de veteraan gemiddeld 22,9 punten en 8,5 rebounds per duel. Zijn statistieken in de play-offs zijn nog indrukwekkender.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Alves: "Zijn gewend om te winnen" Video Barcelona-speler Dani Alves blikt vooruit op de wedstrijd tussen Bayer Leverkusen en FC Barcelona...14 feb 2012, 565 keer afgespeeld
  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 8109 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 11117 keer afgespeeld

Meer video en audio