Ook Anschütz bergt schaatsen op

Daniela Anschütz-Thoms» Daniela Anschütz-Thoms ANP

Drie dagen na Anni Friesinger heeft ook Daniela Anschütz-Thoms afscheid genomen van de schaatssport.

De 35-jarige Duitse, die zowel in 2006 (Turijn) als dit jaar (Vancouver) op de Olympische Spelen goud behaalde op de achtervolging, vindt het mooi geweest.

"Ik heb altijd al willen stoppen op een moment dat ik nog succesvol ben. Dat is nu door het succes in Vancouver het geval", verklaarde de Erfurtse.

Anschütz behaalde op de WK allround in 2003 brons. Op de EK werd ze in 2005 en 2009 tweede en dit jaar derde. Op de WK afstanden pakte ze op de achtervolging goud (2005) en twee keer brons (2007, 2008) en brons op de 3.000 meter (2008).

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Alves: "Zijn gewend om te winnen" Video Barcelona-speler Dani Alves blikt vooruit op de wedstrijd tussen Bayer Leverkusen en FC Barcelona...14 feb 2012, 565 keer afgespeeld
  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 8109 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 11117 keer afgespeeld

Meer video en audio