Informateurs informeren koningin

De fractievoorzitters Pechtold, Cohen, Rutte en Halsema praten met informateurs Rosenthal en Wallage» De fractievoorzitters Pechtold, Cohen, Rutte en Halsema praten met informateurs Rosenthal en Wallage ANP

De informateurs Rosenthal en Wallage hebben vanmiddag verslag uitgebracht aan koningin Beatrix. Ze hebben verteld over de vorderingen tot nu toe bij de onderhandelingen tussen VVD, PvdA, D66 en GroenLinks, de partijen die samen Paars-plus vormen.

Rosenthal en Wallage zitten nu ruim een week om de tafel met de fractieleiders Rutte, Cohen, Pechtold en Halsema.

Afgelopen maandag zeiden ze dat er "serieuze pogingen" worden ondernomen om een Paars-plus-kabinet te vormen. Ze stelden toen wel dat het nog te vroeg is om te zeggen of de vorming van zo'n kabinet ook gaat lukken.

Deel deze pagina

Video en Audio

Meer video en audio