Orlando geeft strijd nog niet op

Jameer Nelson legt aan voor een driepunter Jameer Nelson legt aan voor een driepunter EPA

Orlando Magic heeft in de finale van de Eastern Conference van de NBA tegen Boston Celtics iets teruggedaan. Na drie nederlagen op rij won Orlando in Boston na verlenging met 96-92.

Orlando's center Dwight Howard wist met 32 punten en 16 rebounds voor het eerst in de best-of-seven-serie zijn stempel op de wedstrijd te drukken. Onder zijn leiding wist Magic nu wel wat lekjes te prikken in de tot dan waterdichte defensie van de Celtics.

Orlando liet de marge van tien punten die het halverwege had opgebouwd, nog uit handen glippen. Jameer Nelson schoot de bezoekers met twee driepunters in de extra tijd alsnog naar de overwinning.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » OKT handbal 2012: Oranje-ArgentiniĆ« Video Een samenvatting van de handbalwedstrijd Nederland-ArgentiniĆ« op het OKT in het Spaanse...27 mei 2012, 234 keer afgespeeld
  • » De Snaijer is "hartstikke trots" Video De reactie van Laren-coach Richard de Snaijer na de finale van de Champions Cup tegen Den Bosch....27 mei 2012, 53 keer afgespeeld
  • » Paumen: "Laren verdiende winnaar" Audio De reactie van Den Bosch-speelster Maartje Paumen na de finale van de Champions Cup tegen Laren....27 mei 2012, 18 keer afgespeeld

Meer video en audio