»
Politieagenten rijden naar het onrustige deel van Kingston
AP Voor delen van de Jamaicaanse hoofdstad Kingston is de noodtoestand afgekondigd. Dat is gebeurd omdat gewapende aanhangers van een beruchte drugshandelaar en bendeleider zijn arrestatie willen voorkomen.
De Amerikaanse regering had gevraagd om uitlevering van drugscrimineel Christopher Coke. Bij gevechten tussen de Jamaicaanse politie en bendeleden raakten twee agenten en een burger gewond.
Drie politiebureaus in Kingston werden aangevallen. Een van de bureaus werd in brand gestoken nadat de politie het gebouw was ontvlucht omdat de munitie op was.
De politie riep de inwoners van de onrustige wijken op om hun huizen te verlaten. De noodtoestand in de Jamaicaanse hoofdstad geldt voor zeker een maand.
Deel deze pagina
»