Zware val Kroon in Waalse Pijl

Karsten Kroon na valpartij» Karsten Kroon na valpartij AFP

Karsten Kroon is zwaar gehavend uit de strijd gekomen bij de Waalse Pijl. De Nederlandse renner liep bij een val op 71 kilometer van de finish zowel een gebroken neus als een gebroken jukbeen op.

De Duitser Fabian Wegmann, net terug van weken inactiviteit door een gebroken sleutelbeen, was een van de eersten die onderuit gingen. "Ik deed een soort salto over de vangrail, waarbij ik gewond raakte aan mijn arm en mijn hand. Hopelijk valt het allemaal mee."

Bij een ander incident liep de Italiaan Luca Solari een elleboogbreuk op, terwijl bij de Bask Ivan Velasco, die in de slotkilometers crashte, een gebroken ruggenwervel geconstateerd werd.

Kroon, bij BMC ploeggenoot van Waalse Pijl-winnaar Cadel Evans, mist in ieder geval Luik-Bastenaken-Luik. Die klassieker wordt zondag verreden.

Deel deze pagina

Video

  • video Kroon dag na valpartij Zijn gezicht is ernstig toegetakeld, maar van langdurig letsel is geen sprake. Een dag na de valpartij van... Karsten Kroon in de Waalse Pijl hoopt de Nederlandse wielrenner weer snel op de fiets te kunnen zitten.
  • video Valpartij Waalse Pijl De grote valpartij in de Waalse Pijl van 2010, waarbij onder anderen Karsten Kroon betrokken was.

Video en Audio

  • » Bertens na bereiken Roland Garros Video De reactie van Kiki Bertens nadat ze is doorgedrongen tot het hoofdtoernooi van Roland Garros.26 mei 2012, 0 keer afgespeeld
  • » De Gendt wint koninginnenrit Giro Video Samenvatting van de twintigste etappe in de Giro d'Italia van Caldes-Val di Sole naar Passo dello...26 mei 2012, 5 keer afgespeeld
  • » De Gendt wint koninginnenrit Giro Video Samenvatting van de twintigste etappe in de Giro d'Italia van Caldes-Val di Sole naar Passo dello...26 mei 2012, 27 keer afgespeeld

Meer video en audio