Gevangenen beroofd van tv

Bij een halfopen gevangenis in Hoorn is twee keer ingebroken, zo is nu bekend geworden. De dieven sloegen toe in het weekend toen de gevangenen verlof hadden. Ze braken enkele cellen open en namen tv-schermen mee.

De eerste inbraak was in het weekend van 6 en 7 maart. De inbrekers klommen over het hek van strafinrichting Het Keern en forceerden een raam.

Alarm

Hoewel het alarm afging konden ze hun slag slaan en daarna ontkomen zonder gepakt te worden.

In het tweede weekend van april was het weer raak. De inbraak werd pas ontdekt toen de gevangenen op maandag weer terugkwamen van hun verlof. In het weekend zijn er in de gevangenis in Hoorn geen bewaarders aanwezig. Volgens justitie hebben de dieven geen hulp van binnenuit gekregen.

Het Keern:


Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Reddingsbrigade: zeewater nog te koud Video Met dit weer is het druk aan het strand, maar de Reddingsbrigade waarschuwt dat het zeewater nog te...26 mei 2012, 1224 keer afgespeeld
  • » Topdag aan het strand Audio Verslaggever Jeroen de Jager ging op deze zomerse zondag naar het strand, waar het water wel nog...26 mei 2012, 94 keer afgespeeld
  • » Pinkpop merkbaar oudste festival van Nederland Video In het Pinksterweekend trekken duizenden festivalgangers traditioneel naar Pinkpop in het Limburgse...26 mei 2012, 1372 keer afgespeeld

Meer video en audio