Levenslang voor Belgische verpleger

Het Hof van Assisen in Gent heeft de dader van de zogenoemde insulinemoorden veroordeeld tot levenslang.

De Belg, die nu 45 is, vermoordde in 2007 vier bejaarden in het rusthuis waar hij werkte, door ze een overdosis insuline in te spuiten.

'Laffe wijze'

Het gerechtshof en de jury gaven hem levenslang omdat de moorden op een 'koele, beredeneerde en laffe wijze' zijn gepleegd.

De hoofdverpleger heeft lang volgehouden dat de stem van zijn overleden moeder opdracht had gegeven tot de moorden, maar trok die verklaring eind vorig week in.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Eerste journaal in nieuw decor Video Het NOS Journaal van zondag 27 mei om 12.00 uur. Rob Trip presenteert het eerste NOS Journaal in...27 mei 2012, 749 keer afgespeeld
  • » Lady Gaga zegt concert Indonesië af Video Lady Gaga heeft haar concert in Indonesië afgezegd, na dreigementen van moslimfundamentalisten. Er...27 mei 2012, 371 keer afgespeeld
  • » Euphoria bij het Songfestival Video Zweden is de winnaar van het Eurovisiesongfestival. De zangeres heet Loreen en het winnende nummer...27 mei 2012, 739 keer afgespeeld

Meer video en audio