Israël waarschuwt Hamas na geweld

De Israëlische minister van Defensie Ehud Barak op bezoek in de VS» De Israëlische minister van Defensie Ehud Barak op bezoek in de VS Foto: Chairman of the Joint Chiefs of Staff / Flickr / CC / by

Israëlische tanks hebben zich uit de Gazastrook teruggetrokken na één van de heftigste gevechten in ruim een jaar. Minister van Defensie Barak heeft de Hamas-leiders gewaarschuwd dat zij voor al het geweld verantwoordelijk zijn.

Bij een vuurgevecht kwamen gisteren twee Israëlische militairen om,één van de twee mogelijk door eigen vuur.

Israël zegt de Gazastrook binnen te zijn getrokken omdat Palestijnse militanten bezig waren met het plaatsen van explosieven. Vlak over de grens, ter hoogte van Khan Younis, ontstond een vuurgevecht. Daarbij zouden ook twee Palestijnen zijn gedood.

Deel deze pagina

Video en Audio

Meer video en audio