»
Gerald Wallace scoort via een dunk
AFP Charlotte Bobcats heeft in de NBA z'n 36ste zege van het seizoen geboekt.
Nog nooit won de ploeg (die pas in 2004 is opgericht en onlangs werd overgenomen door NBA-legende Michael Jordan) zoveel wedstrijden in een jaargang. Een eerste play-off-plek ooit is nu in zicht.
Imponerend
Aan de hand van de imponerende Gerald Wallace (zeventien punten, negentien rebounds en twee foul outs) werd Washington op een 95-86 nederlaag getrakteerd.
Voor de Wizards was het de twaalfde nederlaag op rij. Verliezen ze woensdagavond dan hebben ze het clubrecord te pakken.
Ruzie
Coach Flip Saunders van de Wizards kreeg tijdens de wedstrijd ook nog ruzie met Andray Blatche, een van de beste spelers in het teleurstellende seizoen.
Saunders sprak hem aan over zijn matige bijdrage aan de verdediging. De speler weigerde daarop in te gaan, waarna de coach hem de tweede helft op de bank zette.
"In 15 jaar als coach heb ik dit nog nooit meegemaakt. Hij mag boos zijn op mij, maar hij mag nooit zijn team in de steek laten", aldus Saunders.
Knappe zege
New York Knicks boekte een knappe zege op Denver. Ondanks 36 punten van Carmelo Anthony en 25 voor Chauncey Billups leden de Nuggets een 109-104 nederlaag.

»
»
»