Toepolev maakt noodlanding in bos

Een Russisch vliegtuig heeft vanochtend een noodlanding gemaakt vlakbij de internationale luchthaven van Moskou. Het toestel kwam een kilometer voor de landingsbaan neer in een bos.

Het vliegtuig had acht bemanningsleden aan boord en geen passagiers. Twee van de acht inzittenden raakten ernstig gewond.

De Toepolev kwam uit de badplaats Hurghada in Egypte.

Eerdere problemen
Gisteren had het toestel ook al problemen toen het kort na vertrek moest terugkeren omdat er rook in de cabine was. Na reparatie vervolgde het vliegtuig zijn vlucht.

Volgens de Russische luchtvaartautoriteiten heeft de noodlanding niets te maken met de reparaties. Mogelijk zijn de dichte mist en het slechte weer bij de luchthaven in Moskou de oorzaak van de noodlanding.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 191 keer afgespeeld
  • » Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1327 keer afgespeeld
  • » 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 3212 keer afgespeeld

Meer video en audio