Duque wint Cholet-Pays de Loire

Wielrennen in Frankrijk Wielrennen in Frankrijk ANP

De Colombiaan Leonardo Duque is winnaar geworden van de GP Cholet-Pays de Loire.

De 29-jarige renner van Cofidis verwees de Fransman Matthieu Ladagnous na 200 kilometer naar de tweede plaats. De Belg Klaas Lodewyck werd derde.

In de slotfase leek het viertal Fedrigo, Voeckler, Gautier en Galland met voorsprong te kunnen gaan sprinten om de zege. Maar het peloton haalde deze kopgroep terug, en deed daarna hetzelfde met de bergop weggesprongen Vichot.

In de sprint leek Vacansoleil-Fransman Romain Feillu één van de grote kanshebbers. Hij moest zich echter tevreden stellen met de vijfde plaats.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 6890 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 9302 keer afgespeeld
  • » Haase: "Geweldig om in Ahoy te spelen" Audio Op papier de beste Nederlander op het ABN-Amro-toernooi is Robin Haase. De nummer vierenvijftig van...13 feb 2012, 73 keer afgespeeld

Meer video en audio