Een man die gisteravond dood in een auto op parkeerplaats Hoge Slagen in Den Bosch is gevonden, is door een misdrijf om het leven gekomen. Op het lichaam zijn sporen van geweld gevonden, zegt de politie.
Waarschijnlijk is de man al een paar weken dood. De auto stond al die tijd op de parkeerplaats. Of de man zo lang in de auto heeft gezeten, wordt onderzocht.
Vermiste
Het slachtoffer is vermoedelijk een 49-jarige man uit Den Bosch die sinds eind januari wordt vermist.
Het slachtoffer zat in elk geval in de auto van de vermiste man. Dit weekend wordt sectie gepleegd op het lichaam om zekerheid te krijgen.
Onderzoek
De afgelopen nacht heeft het Forensisch Instituut onderzoek gedaan op de plaats waar het lichaam is gevonden. Dat heeft de hele nacht geduurd.
De recherche heeft vijfentwintig man op de zaak gezet en is bezig met een uitgebreid buurtonderzoek. Inmiddels zijn enkele getuigen gehoord.
Deel deze pagina
»
»
»