Luiten vijfde na tweede dag Rabat

Joost Luiten Joost Luiten ProShots

Joost Luiten heeft op de tweede dag van het toernooi in Rabat goede zaken gedaan.

De Bleiswijker steeg dankzij een ronde van 65 slagen van de twintigste naar de gedeelde vijfde plaats.

Luiten heeft halverwege een totaal van 135 (-10) en staat drie slagen achter op koploper Rhys Davies. De Welshman ging rond in 64 slagen en heeft één slag voorsprong op Louis Oosthuizen, Ignacio Garrido en Thomas Levet.

Luiten begon ijzersterk met een eagle op de tweede hole. Daar liet hij nog zes birdies en maar één bogey op volgen. Robert-Jan Derksen zakte door een ronde van 75 slagen van de veertigste naar de 84ste plaats en miste de cut.

Lange putt
"Ik mocht niet klagen. Op hole 2 maak ik een lange putt van een meter of dertien voor eagle, dat is een fijn begin. De rest van de ronde ben ik bezig geweest birdies maken." "Het was een korte baan, dus als je afslag goed is vanaf de tee kun je makkelijk birdies maken", liet Luiten optekenen op zijn website.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » CL: Leverkusen-Barcelona Video Een samenvatting van de wedstrijd tussen Bayer Leverkusen en FC Barcelona in de achstse finales van...14 feb 2012, 432 keer afgespeeld
  • » Haase had last van de zenuwen Video De reactie van Robin Haase na zijn nederlaag tegen de Rus Nikolaj Davydenko in de eerste ronde van...14 feb 2012, 585 keer afgespeeld
  • » Siemerink: "We komen tekort" Video De reactie van Davis Cup-captain Jan Siemerink na de tweede dag van het ABN Amro-toernooi 2012 in...14 feb 2012, 50 keer afgespeeld

Meer video en audio