Langlaufster Marek test positief

De Poolse langlaufster Kornelia Marek heeft tijdens de Olympische Winterspelen positief getest op het bloeddopingmiddel epo.

Volgens het Pools olympisch comité werd de test bij Marek afgenomen na de 4x5 km estafette. Het Poolse team eindigde als zesde in de landenwedstrijd.

Als ook de B-staal positief uitvalt, is de 24-jarige Marek de eerste echte dopingzondaar van de Winterspelen. Twee ijshockeyers kregen een 'berisping' omdat zij de dopingregels hadden overtreden.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Nederlands tintje aan CL-kraker Video Het mooiste affiche in de achtste finales van de Champions League is waarschijnlijk AC...14 feb 2012, 972 keer afgespeeld
  • » Samenvatting Lyon-Nicosia Video Een samenvatting van de wedstrijd tussen Olympique Lyon en Apoel Nicosia in de achstse finales van...14 feb 2012, 754 keer afgespeeld
  • » Analyse Leverkusen-Barcelona Video De analyse van de wedstrijd tussen Bayer Leverkusen en FC Barcelona in de achstse finales van de...14 feb 2012, 633 keer afgespeeld

Meer video en audio