Jongerius: handen af van pensioenen

FNV-voorzitter Jongerius accepteert onder geen beding een verlaging van de pensioenen. In het AD eist zij dat de pensioenfondsen meer tijd krijgen van minister Donner om hun buffers te herstellen.



Doet Donner dat niet, dan kan hij, wat Jongerius betreft, een sociaal akkoord over lonen en andere arbeidsvoorwaarden vergeten.







De minister sloot vorige week pijnlijke maatregelen niet uit zoals verlaging van de pensioenen, als herstel van de buffers te lang gaat duren.



Jongerius wijst erop dat er aan Donner geen extra geld wordt gevraagd. De FNV wil alleen meer flexibiliteit voor de fondsen om de buffers te repareren.

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • FNV accepteert geen pensioensverlaging De FNV wil koopkrachtgaranties voor gepensioneerden. De vakcentrale zal niet accepteren dat pensioenuitkeringen worden verlaagd,... omdat pensioenfondsen krap bij kas zitten. Agnes Jongerius, voorzitter van vakcentrale FNV.

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3839 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2906 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3967 keer afgespeeld

Meer video en audio