Didier Cuche
EPA Didier Cuche heeft de draad weer opgepakt. Na zijn mislukte Spelen, waarop hij geen enkele medaille won, eiste hij net als in 2007 en 2008 de WB-eindzege op de afdaling voor zich op.
De Zwitser won de wedstrijd in het Noorse Kvitfjell en is met nog één afdaling te gaan niet meer in te halen.
Cuche nam met zijn zege revanche voor zijn mislukte olympische optreden. Hij wist in Vancouver geen enkele medaille te veroveren.
De 35-jarige Zwitser, die op de Spelen zesde werd op de afdaling, boekte zijn vijfde WB-overwinning van het seizoen en de veertiende in totaal.
Cuche bleef op de zonovergoten piste publiekslieveling Aksel Lund Svindal na een goede race 0,47 voor. Olympisch kampioen Didier Defago kwam niet verder dan de twaalfde plaats (+ 1,15).
Deel deze pagina
»
»
»