Llodra pakt titel in Marseille

Michael Llodra heeft het ATP-toernooi van Marseille gewonnen. In de finale gaf de Fransman landgenoot Julien Benneteau een lesje in effectiviteit: 6-3, 6-4.

De 29-jarige Llodra wist in beide sets één breekpunt te creëren en hij benutte beide. Op eigen service kwam de linkshandige Fransman nooit in de problemen.

Llodra speelde zijn achtste finale en veroverde zijn vierde titel. Eerder won hij de toernooien van Rosmalen (2004), Adelaide (2008) en Rotterdam (2008). De één jaar jongere Benneteau stond in zijn vierde finale en trok ook voor de vierde keer aan het kortste eind.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » ABN Amro: Huta Galung-Ljubicic Video Samenvatting van de partij tussen Jesse Huta Galung en Ivan Ljubicic in de eerste ronde van het ABN...13 feb 2012, 7552 keer afgespeeld
  • » Rotterdam: Alles draait om Federer Video De 39ste editie van het ABN-Amro tennistoernooi kent één grote trekpleister: de Zwitser Roger...13 feb 2012, 10251 keer afgespeeld
  • » Haase: "Geweldig om in Ahoy te spelen" Audio Op papier de beste Nederlander op het ABN-Amro-toernooi is Robin Haase. De nummer vierenvijftig van...13 feb 2012, 81 keer afgespeeld

Meer video en audio