Douane onderschept 'gevaarlijke telefoons'

Stungun» Stungun Foto: Yohei Yamashita / Flickr / Creative Commons 2.0 by

De douane heeft vijftig stunguns onderschept die eruit zagen als mobiele telefoons. De vondst werd al twee weken geleden gedaan, meldt de douane.

De wapens werden onderschept in een postzending uit China. Uit onderzoek bleek dat het niet om gewone mobiele telefoons ging, maar om stunguns. Daarmee kunnen stroomstoten worden toegediend.

Wapenwet
Stunguns vallen onder de wapenwet. De 'telefoons' zijn door de douane in beslag genomen en worden vernietigd. Tegen de ontvanger van de zending is proces-verbaal opgemaakt.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Protest van Falkland-rekruten Video In de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires zijn Falkland-rekruten slaags geraakt met de politie. Ze...15 feb 2012, 0 keer afgespeeld
  • » Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 314 keer afgespeeld
  • » Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1404 keer afgespeeld

Meer video en audio