Toyota neemt maatregelen veiligheid

Toyota-reclamebord.» Toyota-reclamebord. Foto: Michael_@_NW_Lens / Flickr / Creative Commons / by-nc-nd

Alle nieuwe Toyota's worden voorzien van een veiligheidssysteem, dat de motor uitschakelt als gaspedaal en rempedaal tegelijk worden ingedrukt. Met de maatregel wil de Japanse autofabrikant ongelukken voorkomen.

Topman Toyoda gaat zelf een speciale commissie leiden die toeziet op de kwaliteit. Met dit Special Committee for Global Quality hoopt de farikant sneller te kunnen inspelen op defecten. 

Snelle groei
Toyota is de grootste autoproducent ter wereld. Diverse modellen van de fabrikant kampen met technische problemen. Daardoor moeten miljoenen auto's voor inspectie terug naar de garage.

Toyoda denkt dat zijn concern misschien te snel is gegroeid en dat de kwaliteit daardoor in het gedrang is gekomen.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3141 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2211 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3166 keer afgespeeld

Meer video en audio