Honden bijten 14 schapen dood

Schapen in de sneeuw in De Kwakel» Schapen in de sneeuw in De Kwakel Foto: Erik van Driel - NOS Ooggetuige

Twee honden hebben het afgelopen weekend een slachting aangericht onder vee op het Zuid-Hollands eiland Goeree-Overflakkee. Dat heeft de politie vandaag bekendgemaakt. De honden vielen in de plaats Ooltgensplaat veertien schapen en twee pony's aan. 

De politie kreeg rond het middaguur een melding van het incident binnen. Twee schapen waren nog in leven toen de agenten arriveerden, maar een dierenarts moest de beesten uit hun lijden verlossen.

Afmaken
Een van de twee pony's had lichte verwondingen, de andere was er erger aan toe. De wonden van beide dieren konden worden gehecht.

De honden, twee rottweilers, waren van een vrouw die in de buurt woont. Ze zullen moeten worden afgemaakt. De bazin hoopt via haar verzekering een regeling te treffen met de eigenaar van de dieren.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Fans herdenken Whitney Houston Video Bij het hotel in Beverly Hills, waar Whitney Houston overleed, herdenken fans de zangeres.14 feb 2012, 45 keer afgespeeld
  • » PVV reageert op kritiek meldpunt Video Het meldpunt Midden en Oost Europeanen, de website die vorige week gelanceerd werd door de PVV,...14 feb 2012, 71 keer afgespeeld
  • » De nieuwe NS-dubbeldekker Video De NS heeft hun nieuwe trein gepresenteerd. In de dubbeldekker zitten onder meer loungebanken. Is...14 feb 2012, 932 keer afgespeeld

Meer video en audio